MENU

Aston Martin DB2/4 Mark III.

Nabízíme Vám z jedné sbírky tento unikátní Aston Martin z konce padesátých let v originálním a perfektním stavu, s originální dokumentací a doklady…

Vůz je v barvě Blue Petrol s šedou originální kůží a šedým stropem…

Po renovaci laku a stropu před osmi lety, jinak originální perfektní stav…

Jezdí úžasně…

RHD

Matching Numbers…

Úžasná investice!

DB III byl první vůz Jamese Bonda v knize Goldfinger! Až ve filmové verzi Bond dostal DB5, nicméně tento model je legendárním prvním Bondovým vozem!

Vůz má úchvatný řadový šestiválec Lagonda o objemu 2.9 litru s karburátory SU navržený pro Lagodnu samotným W.O. Bentley a v této verzi DBA přestavěný legendárním Tadekem Marekem a výkonem 121Kw (162Hp), který dále navrhoval šestiválce, poté i motor V8 v druhé polovině 60s, který ve výrobě Aston Martin Lagonda zůstal do roku 2000!

Těchto úžasných vozů s karoserií hatchback se vyrobilo v letech 1957 až 1959 jen 462 exemplářů, kolik se jich dochovalo do dnešních dnů a kolik v tak krásném stavu je ve hvězdách…

Vůz je posledních přibližně deset let u milujícího majitele, SPZ a samozřejmě všechen potřebný servis zajistíme.

100% záruka na původ, matching numbers i mechanický stav vozu.

Základní informace

Rok výroby
1958
Stav tachometru
63 000 mil
Převodovka
manuální

Motor

Označení motoru
DBA
Objem motoru
2,9 l
Výkon motoru
121 kW

Cena

Cena dohodou
Mám zájem

Zpět na prodej vozů

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.