MENU

Mercedes-Benz SL500 R231

Vůz byl zakoupen nový v roce 2012 pro auditorku jedné renomované společnosti, nyní je v rukou velmi známého hudebního producenta a naše společnost jej má od nového pod dohledem. Vůz měl vždy pravidelný a odborný servis MB a nebo se u nás dělala například výměna kapaliny kompletní hydrauliky geniálního podvozku ABC, která není předepsána automobilkou a většina odborníků na MB včetně autorizovaných Vám chybně sdělí, že tato kapalina se nikdy nemění. Tato výměna proběhla 2019 včetně všech filtrů samozřejmě, na konci 2019 vůz dostal nové brzdové komponenty, má zánovní letní i zimní pneu… Myje se pouze ručně a je garážován.

Model R231 je první celohliníkové SL, tedy první SL od dob slavného 300SL, které je opravdu sportovní, lehké a tuhé, současně se jedná o nejpohodlnější, nejprostornější a nejbezpečnější roadster světa… Výhodou je samozřejmě pevná skládací střecha, absolutní spolehlivost a v tomto případě špičková výbava a stav… Můžete mít tento vůz v nejchtěnějším a nejelegantnějším barevném provedení, s dokonalou příplatkovou hudbou Bose, chlazenými, větranými, vyhřívanými sedačkami s patentovanou ventilací za krk a v prakticky novém stavu. Původní cena byla přes 3.2 milionu Kč…

 

Základní informace

Rok výroby
2012
Stav tachometru
90 000 km
Převodovka
automatická

Motor

Označení motoru
V8 Bi-Turbo
Objem motoru
4,7 l
Výkon motoru
320 kW
Točivý moment motoru
700 Nm

Doplňující informace

Maximální rychlost
255 km/h
Zrychlení v z 0-100 km/h
4,3 s

Cena

Prodej
45 900 EUR
1 249 000 Kč
Vůz je již prodán.

Zpět na prodej vozů

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.