MENU

Mercedes-Benz

Mercedes, nejlepší přítel člověka… Zabýváme se specifickými, vrcholovými modely Mercedes-Benz, Mercedes-AMG a Maybach. Máme jako jedni z mála dlouhodobé zkušenosti se servisem motorů V12 AMG 6,0 l, které jsou ve vozech 65 AMG a Maybach 57S a 62S, a podvozky ABC. V případě zájmu jsme schopni zajistit nákup vozu W100 a zajistit mu komplexní péči, servis a údržbu. Tyto diktátorské limuzíny jsou dnes ohroženým druhem a jsou schopny zajistit mrazivý pocit z tiché jízdy i těm nejnáročnějším zákazníkům. Můžeme Vám pomoci i s nákupem 300 SL W198, což je asi nejlegendárnější Mercedes všech dob a k jeho nákupu opravdu nestačí jen otevřít mobile.de. Obdivujeme práci německého Mechatronic a v případě touhy po dokonalé rekonstrukci jsme schopni doporučit jejich služby, případně realizovat i obdobně rozsáhlou renovaci vybraných modelů Mercedes-Benz.

Máte zájem? Kontaktujte nás...

Zobrazit náš tým

Provozovna

Adresa naší restaurátorské dílny je utajená, v případě, že máte zájem nás navštívit osobně, sjednejte si s námi individuální schůzku.

Fakturační údaje
Art of Performance s.r.o.
Petrská 1136/12
110 00, Praha 1 - Nové Město
IČ: 05411408
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.