MENU

Daimler Double Six Coupé

Nabízíme k prodeji jeden ze 400 vyrobených exemplářů Daimler Double Six Coupé, jedná se o nejvzácnější verzi Jaguaru XJC s motorem V12 5.3. Vůz má exkluzivní barvu Sand Green a krémový interiér v nádherném stavu. Na světle okrové karoserii vyniká vinilová střecha a především bezrámová okna a absence B sloupku. Tato Serie 2 je jediné XJ, které za dosavadních 8 existuících generací byla vyráběna v coupé, je považováno za jednoho z nejkrásnějších Jaguarů historie a má značný investiční potenciál.

Tento vůz je pár let mimo provoz, ale je k němu opravdu rozsáhlá dokumentace a kompletní historie. Dokonce má ještě první verzi ručně psaného certifikátu z Jaguar Daimler Heritage Trust v dřevěném rámečku. Máte příležitost se stát majitelem jednoho z nejvzácnějších Daimlerů vyrobených Jaguarem vůbec.

Cena je za vůz jak je a je k jednání, vůz ještě potřebuje investice aby se po letech mohl vrátil do provozu a opravit kosmetické vady klasické po anglických opravách.

Základní informace

Rok výroby
1976
Stav tachometru
70 000 mil
Převodovka
automatická

Motor

Označení motoru
V12
Objem motoru
5,3 l
Výkon motoru
217 kW
Točivý moment motoru
480 Nm

Doplňující informace

Maximální rychlost
245 km/h
Zrychlení v z 0-100 km/h
7,5 s

Cena

Prodej
29 000 EUR
699 000 Kč
Mám zájem

Zpět na prodej vozů

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.