Máme 12 let zkušeností se servisem a renovacemi především vozů Jaguar, které jsou vyhlášeny pro svou specifičnost a komplikovanost technických řešení a náročnost většiny servisních úkonů. Ze znalosti těchto automobilů se odvíjí i naše schopnosti servisovat vozy Aston Martin, na které se specializujeme aktivně od roku 2011 a jako jediná společnost ve střední Evropě jsme schopni absolvovat kompletní rekonstrukci klasických modelů postavených na ocelových chassis s hliníkovou karoserií v rozsahu jako dílny Aston Martin Heritage, se kterými externě spolupracujeme a jsou našimi partnery ohledně subdodávek a náhradních dílů.

Máme také zkušenosti se servisem klasických modelů Rolls-Royce a Bentley a po sedm let se pravidelně staráme o 7 těchto vozů včetně závodního speciálu Bentley, který vyhrál Le Mans Classic. Z jiných než anglických značek pečujeme o vozy Mercedes-Benz a Maybach s motory 65AMG V12 a klasická starší Ferrari jak s plochým, tak vidlicovým V12. Jsme schopni krom kompletního servisu a renovací těchto automobilů provozovat monoposty F3, Formula Renault Sport a další a mezi naše partnery v oblasti motorsportu patří hned tři známé české formulové týmy.

Naším hlavním zaměřením jsou klasické Jaguary s šestiválci XK a legendárními dvanáctiválci. Specializováni jsme především na modely od roku 1961, tedy hlavně na model E-Type a MKX/420G a všechna klasická XJ. V případě novějších Jaguarů nabízíme servis pro všechny modely V8 od X308 a X100 až po X351.