Nabízíme speciální program, ve kterém naučíme závodit jednotlivé zájemce. Projdou s námi individuálním kurzem závodní jízdy na několika okruzích a jsme schopni talentovaného a odhodlaného klienta dovést až k závodění ve formulích Renault Sport 2.0, na což pak lze navázat i testem monopostu F3.

Zabýváme se poradenstvím při sestavování závodních týmů, ale i zprostředkováním závodního týmu včetně zkušených techniků, inženýrů a mechaniků.

Krom monopostů jsme schopni zajistit svezení se na okruhu v závodním speciálu Bentley Turbo R Phantom Race Car s instruktorem. Toto monstrum je posledním klasickým výtvorem známých Bentley Boys, má dle nastavení 500-700 koní a neskutečný točivý moment 900-1300 Nm. Tato bestie drží mnoho rekordů včetně pozice nejvýkonnějšího vozu staré éry s motorem V8 Rolls-Royce. Pronájem na testovací půlhodinu vychází na 99 000,- Kč včetně dopravy a technického zázemí na Autodromu Most, je možné zajistit test i na brněnském autodromu, či jiných okruzích v Evropě.

Tento speciál má závodní převodovku Raptor, nastavitelný diferenciál v deseti závodních režimech a jednoznačně nejhlučnější a nejagresivnější projev ze všech známých závodních vozů. Z boku šlehají plameny až do metrové vzdálenosti. Závodní brzdiče AP Racing mají vpředu po dvou párech!