MENU

Podmínky zpracování osobních údajů

Informace o Vás používáme z důvodů jako např. realizace Vaší objednávky, personalizace webu, komunikace ohledně našich produktů a služeb apod.

Kontaktní formuláře

Pokud nám pošlete zprávu prostřednictvím kontaktního formuláře na tomto webu, použijeme Vaše data pouze pro potřeby zprocesování Vašeho požadavku a po 3 měsících tato data smažeme. Také musíte zaškrtnout „Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů.“, jinak nebude zpráva odeslána, o čemž budete informováni ve formuláři.

Analytická data

Též používáme osobní informace k měření chování uživatelů na našem webu s použitím služeb 3. stran jako Google Analytics, Google Adwords apod. Tato data mohou být použita 3. stranou pro různé účely, např. umožnění Vašemu prohlížeči nabízet Vám personalizovaný obsah a reklamu na míru, apod.

Fakturační údaje

V rámci realizace zpracováváme Vaše fakturační údaje po dobu nezbytně nutnou ze zákona, např. pro kontrolu FÚ. Tato data neposkytujeme třetím stranám a slouží pouze pro evidenci obchodní styku pro účetní účely.

Vymazání osobních dat

Přejete-li si vymazat Vaše osobní data, napište nám e-mail a Vaše data vymažeme.

Pokud souhlasíte s ukládáním Vašich údajů, klikněte, na tlačítko "Souhlasím" v GDPR liště.

Máte zájem? Kontaktujte nás...

Zobrazit náš tým

Provozovna

Adresa naší restaurátorské dílny je utajená, v případě, že máte zájem nás navštívit osobně, sjednejte si s námi individuální schůzku.

Fakturační údaje
Art of Performance s.r.o.
Petrská 1136/12
110 00, Praha 1 - Nové Město
IČ: 05411408
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.