Naší hlavní specializací je poradenství v oblasti investic do klasických a všeobecně sběratelských automobilů. Můžeme Vám poradit v případě, že máte zájem o oldtimer, youngtimer, či supersport a nebo chcete vytvořit investiční automobilovou sbírku s úžasným zhodnocením. Jako jediní na českém trhu máme reálné více jak desetileté zkušenosti s analýzou automobilového trhu a odhadem vývoje cen podložené stovkami zkušeností majitelů sběratelských automobilů. Od roku 2006 se nám podařilo doporučit a zprostředkovat nákup stovek automobilů, jejichž hodnota se v některých případech až zdesetinásobila. V průměru lze předpokládat čistý růst investic od 10 do 40 % v dlouhodobých horizontech. Podle mnoha indexů se vybrané automobily umístily na prvních příčkách jako nejlepší investice posledních deseti let, samozřejmě žádný trh nestoupá pouze vzhůru a je potřeba se vyvarovat přístupu většiny překupníků, že každé starší auto je investiční, to je samozřejmě nesmysl.

Naším hlavním automobilovým expertem v oblasti exkluzivních investic do automobilů je investor a známý sběratel vzácných automobilů s exkluzivními výrobními čísly nebo původem, Filip Turek.

Naší specializací je nejen poradenství při tvorbě investiční automobilové sbírky, ale i odborná péče o konkrétní modely vozů, či o celou sbírku. Náklady na udržení sbírek a odborný přístup ke zhodnocování aut i správná údržba jsou často opomíjeným výdajem v předpokladech na zhodnocení. Dokážeme Vám zajistit, zprostředkovat i poskytnout skladovací prostory s konstantní vlhkostí, teplotou, zabezpečením i utajením. Na rozdíl od investic do nemovitostí, které nejsou přenosné, do vín, která nejsou likvidní, do umění, kde hrozí velmi časté padělání a má pouze úzkou kupní sílu, hodinek, kde jsou tato rizika ještě horší, nebo brilianty, kde jejich likvidita je zaručena jen v určitých částech světa, kde často zjistíte, že daný certifikát nepatří k onomu kameni, automobily jsou 100% bezpečnou investicí s absolutní jistotou, že každý úspěšný muž světa a vlastně i žena budou dobře vybrané klasické auto v budoucnosti chtít koupit. Kupní síla přibývá s populací, novými trhy a extrémním vzrůstem počtu movitých lidí po celém světě. Klasických aut, která existují ve stovkových sériích a jsou symbolem 20. století, již se svou patinou a historickou hodnotou nikdo ničím nenahradí.