MENU

Art of Perfomance Team

Náš tým restaurátorů, automechaniků a restaurátorů má i kolem deseti členů. Naši externí spolupracovníci jsou i všichni, kteří nám pomáhají hledat auta po celém světě, a těch je několik desítek. Naši subdodavatelé jsou nejčastěji z Velké Británie, ale i z Nizozemska, Německa, USA a dalších zemí.

Hlavní pilíře našeho týmu

CEO

  • President a zakladatel Jaguar Klubu ČR od roku 2006.
  • Mezinárodně uznávaný automobilový expert a investor.
  • Studoval design, právo a politologii, ale automobilům se aktivně věnuje od dětství.
  • Formulový pilot, má za sebou přes 30 závodů, z toho 11 vítězství a je držitelem titulu Formule 4 Trophy Central Europe 2017
  • Přes 12 let tvoří nejvybranější automobilové sbírky plné těch nejslavnějších ale i nejhodnotnějších vozů historie.

Jeho osobní sbírka je známa po celém světě a obsahuje i exempláře o které mají zájem tovární sbírky Rolls-Royce, Jaguar, Aston Martin. Deset let se mimo jiné věnuje náročným renovacím složitých anglických aut, včetně známého modelu Lagonda II.

Máte zájem? Kontaktujte nás...

Zobrazit náš tým

Provozovna

Adresa naší restaurátorské dílny je utajená, v případě, že máte zájem nás navštívit osobně, sjednejte si s námi individuální schůzku.

Fakturační údaje
Art of Performance s.r.o.
Petrská 1136/12
110 00, Praha 1 - Nové Město
IČ: 05411408
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.