MENU

Jaguar 420G 1968 RENOVACE

Toto 420G bylo do ČR dovezeno z Alabamy roku 2009, v roce 2013 se započala rekonstrukce od ručního obroušení na kov! Automobil dostal barevné provedení snů, i přes to, že u všech automobilů dodržujeme striktně originalitu, občas existují přání vytvořit vůz z šedesátých let v modernějším zakázkovém pojetí a vhodné a na rychlejší jízdu v dnešním provozu.

Safírová metalíza kombinována s legendární Gun metal, s šedým interiérem a neskutečným obložením výdřevy dýhou Boare společně se sportovním podvozkem a nejkvalitnější kůží nahrazující původní koženku a doslova tisíce detailů propracované během 3500 hodin naší práci připravili neuvěřitelný individuální klenot pro plutí po evropských silnicích… U tohoto vozu jsme dokonce původně uvažovali o zakomponování elektrického pohonu Tesla, přišlo nám ale škoda nezakomponovat do vozu jeden z nejlepších motorů historie, tedy XK 4.2 s třemi karburátory SU-HD8.

Základní informace

Rok výroby
1968
Převodovka
manuální

Cena

Vůz není určen k prodeji ani pronájmu.

Zpět na servis a renovace

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.