MENU

Jaguar E-Type S2 4.2l FHC RENOVACE

Máme za sebou další kompletní renovaci se zrestaurovaným interiérem a chromy v původním stavu…

Náš tým začal vůz rozebírat do šroubku začátkem ledna 2020 a kompletní vůz byl předán se základním naladěním-otestováním, nastavením, které zabralo cca 2 měsíce a 350 najetých mil 5. srpna 2021. Na autě je několik tisíc hodin a několik tisíc nových náhradních dílů, díky našim 15 letým zkušenostem jsme tento vůz dotáhli k dokonalosti v podstatě za něco málo než rok a půl.

Vozy E-Type jsou naší hlavní specializací, na všechna auta dáváme nový rám s dvojnásobnou torzní tuhostí, máme od našich anglických dodavatelů dostupnou většinu základních náhradních dílů na všechny modely E-Type (mnoho i skladem) a především umíme vůz postavit a odladit tak, aby skutečně spolehlivě fungoval a byl bezpečný, ovladatelný a skutečně rychlý při zachování autenticity a dobového kouzla…

Motor je silnější s  kompresí 9:1 na karburátorech Weber, podvozek KONI… Dokonalé pneumatiky Dunlop Aquajet! Díky originálním smaltovaným svodům jsme zachovali klidnější a relattivně tichý chod motoru se stále velmi sportovním charakterem.

Základní informace

Rok výroby
1968
Převodovka
manuální

Cena

Vůz není určen k prodeji ani pronájmu.

Zpět na servis a renovace

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.