MENU

Jaguar XJS V12 TWR Convertible

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi vzácný Jaguar XJS Convertible ve vzácné a originální úpravě JaguarSport TWR… Vůz má originální TWR podovzek i body-kit, originální a velmi vzácná kola Speedline 16, najeto necelých 60tis mil. Jedná se původně o anglickou verzi před 15 lety na zakázku přestavěnou na LHD.

Motor i převodovka jsou ve skvělém stavu, má zcela nově čalouněnou a funkční elektricky-hydraulickou sklápěcí střechu, drobné kosmetické vady laku a drobnou začínající korozi podlah vozu jako většina, drobbné úniky kapalin-potřebuje trochu péče.

Do budoucna se jedná o velmi výhodnou a ojedinělou investici (Jediný originální TWR V12 Convertible v ČR a všude mimo Británii nevídané auto)

-kompletní historie a dokumentace

-nová STK

Posledních 10 let auto stálo u sběratele v Brně v suché garáži a najezdilo cca jen 1000km. Minulý rok kompletní přetěsnění vršku i spodku motoru-víka ventilů, obě vany, čištění zevnitř, přetěsnění převodovky, generální opravu a přetěsnění celého hřebenového řízení, opravu a uložení náprav, stabilizátory, brzdy, chlazení, elektriku, palivová nádrž a palivové vedení, všechny filtry, kapaliny, svíčky, stěrače, nastavení světel a zcela nová přední náprava s generálkovaným řízením včetně opískované a nově nalakované přední nápravnice a nové geometrie v hodnotě cca 250 000,-, nová střecha v hodnotě 60 000,-

Základní informace

Rok výroby
1989
Stav tachometru
60 000 mil
Převodovka
automatická

Motor

Označení motoru
V12 HE
Objem motoru
5,3 l
Výkon motoru
217 kW
Točivý moment motoru
490 Nm

Doplňující informace

Maximální rychlost
253 km/h
Zrychlení v z 0-100 km/h
7,4 s

Cena

Prodej
21 000 EUR
519 000 Kč
Vůz je již prodán.

Zpět na prodej vozů

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.