MENU

Jaguar XJS 5.3 V12 TWR Convertible (PŘIPRAVUJEME)

Dovolujeme si Vám nabídnout velmi vzácný Jaguar XJS Convertible ve vzácné a originální úpravě JaguarSport TWR… Vůz má originální TWR podovzek i Body-kit, originální a velmi vzácná kola Speedline 16, najeto necelých 80tis mil. Jedná se původně o anglickou verzi profesionálně před 15 lety na zakázku přestavěnou na LHD.

Motor i převodovka jsou ve skvělém stavu, má zcela nově čalouněnou a funkční elektricky-hydraulickou sklápěcí střechu, drobné kosmetické vady laku…

Do budoucna se jedná o velmi výhodnou a ojedinělou investici (Jediný originální TWR V12 Convertible v ČR a všude mimo Británii nevídané auto)

-kompletní historie a dokumentace

-nová STK

-Vůz je aktuálně u nás na dílně a dělají se na něm všechny potřebné práce, aby byl připraven do spolehlivého provozu, předpokládáme hotové na přelomu srpna a září 2021

Poslědních 10 let auto stálo u sběratele v Brně v suché garáži a najezdilo cca jen 1000km. Děláme kompletní přetěsnění vršku i spodku motoru-víka ventilů, obě vany, čištění zevnitř, přetěsnění převodovky, generální opravu a přetěsnění celého hřebenového řízení, opravu a uložení náprav, stabilizátory, brzdy, chlazení, elektriku, opravuje se nádrž a palivové vedení, všechny filtry, kapaliny, stěrače, nastavení světel, detailing-kosmetické úpravy atd.

 

Základní informace

Rok výroby
1989
Stav tachometru
75 000 mil
Převodovka
automatická

Motor

Označení motoru
V12 HE
Objem motoru
5,3 l
Výkon motoru
217 kW
Točivý moment motoru
490 Nm

Doplňující informace

Maximální rychlost
253 km/h
Zrychlení v z 0-100 km/h
7,4 s

Cena

Prodej
31 000 EUR
795 000 Kč
Mám zájem

Zpět na prodej vozů

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.