MENU

Jaguar XK Convertible X100

Jaguar XK 4.2l V8 Convertible MY 2006 je poslední klasický model staré éry, poslední rok výroby a jedno z nejvzácnějších moderních provedení. I přes mladý modelový ročník je již považován za youngtimer, stále je však moderním vozem vhodným na denní ježdění a s úžasným komfortem, spolehlivostí a bezpečím.

Tento konkrétní vůz prošel nákladnou výměnou předních pružin a jejich uložení, do toho výměnou již všech hadic k vedení oleje, které jsou slabinou tohoto modelu a dvě ze 4 je aktuálně velký problém vůbec objednat. Auto je samozřejmě garážováno a dlouhodobě určeno k sezonnímu ježdění na dlouhé trasy.

Je v nejchtěnější barevné kombinaci černé pastelové s černou sklápěcí střechou a s krémovým interiérem. Obložení je provedeno tradiční ořechovou dýhou.

Vůz má v rámci neviditelných úprav zcela nové odhlučnění a tlumení dveří a nové uložení velmi výkoných reproduktorů Alpine, hraje opravdu neskutečně, samozřejmě má originální Jaguar Alpine CD Changer a jako jedno z posledních aut ještě originální kazetový přehravač. Vůz má plnou výbavu včetně kombinovaného volantu se dřevem. Krom jiných investic v hodnotě cca 100 000,- má na konci minulé sezony doplněnou a zcela funkční klimatizaci atd.

Vůze má měněn olej každých ani ne 10tkm, oservisovaný podvozek a je v podstatě připraven na sezonu a denní ježdění.

V poslední ročníky se vyrobilo pouze několik set těchto milovaných X100, někdo je považuje za lepší a hezčí než sesterské vozy Aston Martin a s tímto ročníkem, stavem a prevedením se jedná mimo jiné o skvěle uložené peníze. X100 4.2 z posledních dvou let výroby se pohybují od 20 do 45k EUR.

Naše cena je k jednání…

Základní informace

Rok výroby
2006
Stav tachometru
145 000 mil
Převodovka
automatická

Motor

Označení motoru
AJ-V8
Objem motoru
4,2 l
Výkon motoru
221 kW
Točivý moment motoru
420 Nm

Doplňující informace

Maximální rychlost
250 km/h
Zrychlení v z 0-100 km/h
6,1 s

Cena

Prodej
21 900 EUR
599 000 Kč
Vůz je již prodán.

Zpět na prodej vozů

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.