MENU

Mercedes-Benz SL500 R231

Vůz byl zakoupen nový v roce 2012 v Praze a celou dobu byl ve vlastnictví jedné společnosti a následně známého hudebního producenta a naše společnost jej má od nového pod dohledem. Vůz měl vždy pravidelný a odborný servis MB, nebo se u nás dělala například výměna kapaliny kompletní hydrauliky geniálního podvozku ABC, která není předepsána automobilkou a většina odborníků na MB včetně autorizovaných Vám chybně sdělí, že tato kapalina se nikdy nemění. Tato výměna proběhla v roce 2021 včetně všech filtrů samozřejmě, mytí probíhá pouze ručně a vůz je garážován, bohužel má drobné kosmetické vady z centra Prahy-poškrábané disky a pár oděrek a škrábanců v laku a patina řidičova sedadla a drobná trhlina bočnice.

 

Model R231 je první celohliníkové SL, tedy první SL od dob slavného 300SL, které je opravdu sportovní, lehké a tuhé, současně se jedná o nejpohodlnější, nejprostornější a nejbezpečnější roadster světa… Výhodou je samozřejmě pevná skládací střecha, spolehlivost, rychlost a špičková výbava. Můžete mít tento vůz v nejchtěnějším a nejelegantnějším barevném provedení, s dokonalou příplatkovou hudbou Bose, chlazenými, větranými, vyhřívanými sedačkami s patentovanou ventilací za krk a ve velmi dobrém stavu. Původní cena byla přes 3.2 milionu Kč.

NIKDY NEHAVAROVÁNO

Jasná historie a koupeno nové v a ČR.

Pro drobné kosmetické vady skvělá cena 849000,-

 

Základní informace

Rok výroby
2012
Stav tachometru
150 000 km
Převodovka
automatická

Motor

Označení motoru
V8 Bi-Turbo
Objem motoru
4,7 l
Výkon motoru
320 kW
Točivý moment motoru
700 Nm

Doplňující informace

Maximální rychlost
255 km/h
Zrychlení v z 0-100 km/h
4,3 s

Cena

Prodej
45 900 EUR
849 000 Kč
Vůz je již prodán.

Zpět na prodej vozů

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.