MENU

Jaguar XJ 5.0 Portfolio (odpočet DPH!)

Dovolujeme si Vám nabídnout vzácné XJ poslední generace s atmosférickým V8!

 

Vůz je po absolutnně kompletnním servisu, má aktuálně zcela nové všechny vstřiky, komplet přední a zadní brzdové kotouče, destičky…

Dvě sady kol, jedny prakticky nové, nové letní i zimní pneu Pirelli v zánovním stavu.

Po výměně všech kapalin a filtrů minulý měsíc.

Naše XJ je v elegantní barvě Cashmere s interiérem London Tan a černým stropem Jet… Jedná se o nejkrásnější možnou barevnou kombinaci a nejvyšší možnou výbavu… Krom perforované kůže koňakového odstínu má masážní sedadla, vpředu i vzadu vyhřívaná, alcantarový strop, couvací kameru, Bowers & Willkins 1200W s 20 reproduktory! Velmi vzácná přední světla s přísvitem do zatáčky a mnoho dalšího…

Mechanika: vůz má v lednu 2021 udělány kompletní rozvody motoru včetně vodní pumpy, svíček atd. Na podzim 2020 dostal kompletně nová přední ramena.

Myto jen ručně s profesionálním detailingem.

Na laku je nová keramika…

Z ceny je možné odečíst DPH!

Možná sleva!

Máte zájem? Kontaktujte nás...

Zobrazit náš tým

Provozovna

Adresa naší restaurátorské dílny je utajená, v případě, že máte zájem nás navštívit osobně, sjednejte si s námi individuální schůzku.

Fakturační údaje
Art of Performance s.r.o.
Petrská 1136/12
110 00, Praha 1 - Nové Město
IČ: 05411408
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.