MENU

Bentley

Až do roku 1998 jsou pro nás vozy Rolls-Royce a Bentley jednou značkou, v onom roce pod koncern VW spadlo všechno bohatství celého Rolls-Royce krom legendárního názvu, znáčku a sošky. Pokračovatelem té pravé tradice „nejlepších automobilů světa“ se tak pod finanční a posléze i technickou záštitou VW stal pouze Bentley, pokračující v tradici ve starém závodě v Crewe. Díky tomu i v novém miléniu vzniklo mnoho automobilů s okřídleným „B“ ve znaku, ve kterých bije srdce o obsahu 6,75 l a technicky stále vychází ze starých modelů Rolls-Royce. To je pro nás logickým důvodem, že v případě modelů Bentley jsme schopni Vám nabídnout servis i pro novější modely jako jsou Arnage, Brooklands, Azure. Zkušenosti se značkou máme i na tak specifické úrovni, že jako jeden z mála specializovaných servisů na Rolls-Royce a Bentley, můžeme konstatovat, že jsme schopni provozovat závodní vůz Bentley Turbo R Race Car s rekordními parametry. Můžeme Vám nabídnout poradenství a konzultaci při nákupu vozu Bentley, dovoz a servis vozu Bentley a kompletní sortiment náhradních dílů Bentley, který ovšem poskytujeme pouze i se servisem konkrétního vozu. Pro nejodvážnější z Vás, nabízíme možnost zážitku stát se posledním pravým „Bentley Boy“ na závodním okruhu v závodním voze Bentley s extrémním výkonem a 1000 Nm na zadních kolech.

Máte zájem? Kontaktujte nás...

Zobrazit náš tým

Provozovna

Adresa naší restaurátorské dílny je utajená, v případě, že máte zájem nás navštívit osobně, sjednejte si s námi individuální schůzku.

Fakturační údaje
Art of Performance s.r.o.
Petrská 1136/12
110 00, Praha 1 - Nové Město
IČ: 05411408
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.