MENU

Aston Martin

Chcete-li si splnit bondovský sen, je opravdu důležité vybrat ten správný model a z něj správnou variantu a především opravdu správný konkrétní kus. U vozů Aston Martin toto pravidlo platí ještě více než u ostatních značek. Nejatraktivnější z našeho pohledu jsou všechny modely s motorem V8, který v 60. letech navrhl pro Aston Martin Tadek Marek, byl představen v modelu DBS V8 a vyráběl se díky mnoha modernizacím až do roku 2000. S většinou modelů s touto motorizací je spjat geniální tovární designér William Towns. I když byl zmíněný motor V8 hlavní motorizací, všech vozů s tímto motorem se vyrobilo ani ne 6000 a to je důkaz o tom, jak jsou Astony této éry vzácné a individuální. Zabýváme se samozřejmě i péčí o moderní modely s V12 a menšími motory, které vychází z motorů Jaguar. Všechny osmiválcové Astony trpí konstrukční vlastností kombinace ocelového chassis ve spojení s hliníkovými díly karoserie, i novější Astony mají svou specifickou problematiku v mnoha směrech a všechny modely značky vyžadují opravdu odborný přístup. Dlouhodobý projekt naší dílny je kompletní rekonstrukce vozu Aston Martin Lagonda II., což je nejkomplikovanější model této automobilky a je tak důkazem, že si na těchto vozech poradíme se vším. Celkově máme v péči více jak deset klasických vozů Aston Martin z nichž polovina je ze staré éry a jedná se tak o většinovou část všech těchto vozů, které jsou vůbec na našem území. Od roku 2012 spolupracujeme s Aston Engineering, Noblehouse a jinými certifikovanými dílnami Aston Martin Heritage, také podporujeme činnost www.astonmartins.cz.

Aston Martin Club Czech Republic

Zpět na úvod

FerrariMercedes-BenzJaguarAston MartinRolls-RoyceBentley
Máte zájem? Kontaktujte nás...

Zobrazit náš tým

Provozovna

Adresa naší restaurátorské dílny je utajená, v případě, že máte zájem nás navštívit osobně, sjednejte si s námi individuální schůzku.

Fakturační údaje
Art of Performance s.r.o.
Petrská 1136/12
110 00, Praha 1 - Nové Město
IČ: 05411408
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.