MENU

Rolls-Royce

Vozy Rolls-Royce jsou pro nás výzvou, tato auta na našem území bohužel nemají dobré jméno, ale je to z důvodu, že sem bylo dovezeno mnoho laciných vozů se zanedbanou údržbou. Špičková a podle továrních předpisů udržovaná auta působí a jezdí zcela jinak než se často traduje. Většina klasických modelů má složitou hydrauliku brzd a podvozku, všechna technická řešení jsou z Crewe a nepřipomínají příliš žádná jiná auta a to ani v detailech, jako jsou zámky a jiné technické drobnosti. Vlajkovou lodí naší společnosti je první vyrobený exemplář modelu Rolls-Royce Camargue. V tomto automobilu můžeme najít všechna přelomová technická řešení značky a nejen na tomto voze, ale i na několika vozech Corniche, Silver Spur a sesterských Bentley, jsme získali mnoho zkušeností s „nejlepšími automobily na světě“. Máme mnoho přípravků, zkušeností a dodáváme výhradně originální díly, případně díly v nejvyšší kvalitě od anglické společnosti Flying Spares Ltd., se kterou spolupracujeme od roku 2010. Holandskou společnost Brabo jsme poprvé studijně navštívili již v roce 2003! Jestli je jen to nejlepší pro Vás dost dobré, je to právě automobil Rolls-Royce s náležitou péčí a odpovídající údržbou.

Zpět na úvod

FerrariMercedes-BenzJaguarAston MartinRolls-RoyceBentley
Máte zájem? Kontaktujte nás...

Zobrazit náš tým

Provozovna

Adresa naší restaurátorské dílny je utajená, v případě, že máte zájem nás navštívit osobně, sjednejte si s námi individuální schůzku.

Fakturační údaje
Art of Performance s.r.o.
Petrská 1136/12
110 00, Praha 1 - Nové Město
IČ: 05411408
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.