MENU

Jaguar

Jaguar je stěžejní značka naší společnosti, všichni členové našeho týmu vlastní Jaguary i jako svá osobní auta a úzce dlouhodobě spolupracujeme jak přímo s automobilkou Jaguar a Jaguar Daimler Heritage Trust, tak se zastoupeními a všemi významnými prodejci náhradních dílů na klasické modely, jako jsou David Manners a SNG Barratt. Jsme úzce navázáni na Jaguar klub České republiky a částečně sponzorujeme činnost tohoto klubu a domény www.jaguarclub.com. Technicky jsme přímo zaměřeni na servis, ale i kompletní renovace modelů Jaguar E-Type, dílnou nám jich prošlo mnoho, především prvních sérií včetně vzácných ročníků 1961 a objemově máme za sebou největší množství práce na modelech Jaguar MKX a 420G, kterými se v takovém rozsahu v Evropě nikdo nezabývá. Kromě klasických šestiválců a dvanáctiválců máme mechaniky a zázemí připraveno přímo na moderní osmiválcové modely a jejich problematiku jako jsou nikasil, plastové rozvody, elektronika a všechno příslušenství, na které jsme specializováni. Všechny servisy na území ČR odmítají tyto Jaguary a většina těchto aut dříve či později končí u nás.

Jaguar Club Czech Republic

Zpět na úvod

FerrariMercedes-BenzJaguarAston MartinRolls-RoyceBentley
Máte zájem? Kontaktujte nás...

Zobrazit náš tým

Provozovna

Adresa naší restaurátorské dílny je utajená, v případě, že máte zájem nás navštívit osobně, sjednejte si s námi individuální schůzku.

Fakturační údaje
Art of Performance s.r.o.
Petrská 1136/12
110 00, Praha 1 - Nové Město
IČ: 05411408
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.