MENU

Ferrari

Ferrari je ekonomickým fenoménem desetiletí, žádná značka nedokázala tak plošně vyhnat ceny všech svých modelů vzhůru, to je přesně ten důvod, proč je zřejmé, že už se nejedná o tak užasnou investici jako před lety, ale stále jsou vybrané modely dokonalou možností jak uložit a zhodnotit kapitál. Ferrari je nejvyhledávanější značkou mezi investory, ale i jednou z nejoblíbenějších značek mezi nadšenci. Sběratelství italských aut má stejně jako sběratelství anglických aut specifická úskalí a je potřeba konkrétní auta kupovat s odborníky a ne překupníky. Jen individuální znalost trhu a konkrétních aut, společně s detektivními schopnostmi a uměním zjistit reálný stav dle opotřebení dokáží s jistotou pomoci při výběru konkrétního Ferrari vyrobeného před rokem 2003. Díky raketovému nárůstu cen se opravilo plno špatných aut a stočení tachometru na starším Ferrari je složité asi jako stočení tachometru u Škody Favorit. Díky zaplavenému trhu jsou falšovány servisní historie a účty k vozům. Jsme schopni Vám pomoci se servisem starších modelů 365, 400, 412, Testarossa/512, 456, 612 a některými dalšími vozy s vidlicovým, či plochým dvanáctiválcem. Především jsme ale schopni se pokusit Vám dobře poradit při nákupu toho správného Ferrari, jsme schopni prověřit všechny modely na nejvyšší možné úrovni a auta kdekoli po světě prohlédnout tak, abyste měli jistotu, že Vaše Ferrari nezískalo certifikát ještě před bouračkou, nebo že jste koupili pouze bezednou kasičku.

Zpět na úvod

FerrariMercedes-BenzJaguarAston MartinRolls-RoyceBentley
Máte zájem? Kontaktujte nás...

Zobrazit náš tým

Provozovna

Adresa naší restaurátorské dílny je utajená, v případě, že máte zájem nás navštívit osobně, sjednejte si s námi individuální schůzku.

Fakturační údaje
Art of Performance s.r.o.
Petrská 1136/12
110 00, Praha 1 - Nové Město
IČ: 05411408
Souhlasím s Podmínkami zpracování osobních údajů. *

Tyto webové stránky používají cookies a analytická data. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Podmínky zpracování osobních údajů.